top of page

Wypoczynek w Pogorzelicy dla rodzin z dziećmi


Nie od dziś wiadomo, że nadmorski wypoczynek jest szczególnie sprzyjający dla rodzin z dziećmi. Plaża, morskie atrakcje, gorący piasek i wspólna rekreacja to nieodłączne elementy udanych wakacji. Tego rodzaju rozrywkę gwarantuje nam polskie wybrzeże. Pogorzelica będzie idealną destynacją dla rodzin ze względu na świetne warunki naturalne, wiele zapewnionych atrakcji i idealne do wypoczynku wybrzeże.


Pierwszym kierunkiem, który obiorą rodziny z dziećmi jest oczywiście plaża. Nasze Apartamenty POLLI znajdują się w zaledwie 100-metrowej odległości od morskiego wybrzeża, dzięki czemu codzienny spacer do kąpieliska nie będzie męczący, ani nie zabierze nam wiele czasu. Ponadto nawet najbardziej wymagające rodziny poczują się niezwykle komfortowo w naszych apartamentach które liczą od 2 do 4 miejscy sypialnych. Dzięki takim udogodnieniom już od rana będziemy mogli nacieszyć się orzeźwiającą, nadmorską bryzą, pięknym widokiem i łagodnym szumem fal.


Jedną z podstawowych cech idealnego kąpieliska dla dzieci jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Najmłodsi potrafią niepostrzeżenie zniknąć z pola widzenia rodziców i zanurzyć się w głębokiej wodzie. Nawet płytki akwen przybrzeżny może nie uchronić dzieci od niebezpiecznej sytuacji. Dlatego proponujemy rodzinom Pogorzelicę i jej strzeżoną plażę. Posterunki ratowników będą największą gwarancją bezpieczeństwa. Ratownicy skutecznie chronią także dzieci przed zagubieniem – każdy plażowicz może zgłosić się do takiej osoby w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia lub zniknięcia dziecka z pola widzenia.

Dla rodzin z dziećmi istotna jest również obecność i stan infrastruktury wokół plaży. Bliskość restauracji, barów i innego rodzaju lokali gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych potrafią skutecznie uprzyjemnić pobyt zarówno dorosłych, jak i dzieci. W przypadku najmłodszych doskonale sprawdzą się również place zabaw, które urozmaicą plażowanie i pozwolą dzieciom zająć się innego rodzaju rekreacją. Pogorzelica to miejsce, w którym plaża jest odpowiednio zagospodarowana, a bliskość restauracji i innego typu obiektów turystycznych jest potwierdzona przez przybywających wczasowiczów. W niedalekiej odległości od kąpieliska znajduje się także plac zabaw dla dzieci.


Nadmorskie wakacje to także idealny czas na zachęcanie dzieci do aktywnego wypoczynku, przebywania na świeżym powietrzu i korzystania z uroków natury. Pogorzelica świetnie nadaje się do takiego relaksu. Apartamenty Polli są otoczone przez piękny las sosnowy o cudownym aromacie. Na terenie naszego obiektu znajduje się także idealny do rodzinnych spotkań ogród. Ponadto Pogorzelica może poszczycić się wspaniałymi warunkami przyrodniczymi, na które składają się sosnowy bór bażynowy, jezioro Konarzewo, czy rezerwat Liwia Łuża. W celu poznawania miejscowych zabytków, najpiękniejszych miejsc gminy Rewal i malowniczych widoków warto udać się na rowerową wycieczkę jedną z licznych tras. Wspólne spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób doskonale działa na umacnianie więzi rodzinnych.

Dzieci powinny także docenić jedną z naszych głównych atrakcji w tym rejonie, czyli Nadmorską Kolej Wąskotorową. Podróż zabytkowym wagonem po urokliwych obszarach naszej gminy to wspaniała przygoda kierowana przede wszystkim właśnie do dzieci. Warto także zainteresować się organizowanymi przez Kolej rekreacyjnymi zabawami, w których mogą brać udział najmłodsi.


Nadmorski wypoczynek to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Pogorzelica zapewni zarówno rodzicom, jak i dzieciom pełne bezpieczeństwo podczas ich wakacyjnego relaksu. Wczasy nad morzem to poza mnóstwem atrakcji i upragnionym odprężeniem także szansa na rodzinną integrację, spędzenie wspólnie czasu, a przez to poznanie się lepiej i naładowanie się pozytywną energią na długi czas.

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page