top of page

Majówkowy wypoczynek w POLLI


Majówka to jeden z najbardziej atrakcyjnych okresów w roku. Każdemu kojarzy się ona z ostatecznym pożegnaniem zimy i chłodnych temperatur na rzecz wiosennej aury, ciepłych wieczorów i grzejącego słońca. Majówka to także wstęp do lata, zapowiedź najgorętszej pory roku i czas, w którym powoli przestawiamy się na nowy tryb życia – spacery, częste przebywanie poza domem, uprawianie sportów na świeżym powietrzu, grillowanie i wieczorne spotkania na łonie przyrody.

Jedno z pierwszych skojarzeń z tą porą jest morze, dlatego postanowiliśmy pokazać nadmorski wypoczynek w Apartamentach POLLI oczami naszych gości.

Plaże z nagrzanym od słońca piaskiem, łagodna, orzeźwiająca bryza morska, szum fal i długie wylegiwanie się w gorących promieniach słonecznych – tak wygląda wypoczynek nad polskim morzem i za tym najczęściej tęsknimy w chłodnych porach roku.

Dlatego nadejście majówki świętujemy w najlepszy możliwy sposób, na polskim wybrzeżu. Nie ma chyba lepszego pomysłu na przywitanie najgorętszego okresu w roku, niż relaks w luksusowych apartamentach.


Tegoroczna Majówka to pierwszy moment pięknej pogody, który każdy z nas chce przeżyć na świeżym powietrzu. Wielu z nas w natłoku zawodowych obowiązków i wciąż jeszcze aktywnej zimy w marcu, czy kwietniu, nie zauważa zmieniającej się aury, dłużej trwających dni i bujnego rozkwitu roślinności. Dlatego też majówka i związany z nią czas wolny pozwala na cieszenie się w pełni nadchodzącym latem i wiosną.


Najpopularniejszym sposobem spędzania majówki w POLLI jest oczywiście podziwianie malowniczego otoczenia urokliwego i ciepłego wybrzeża. Łagodnie ukształtowane wydmy, promieniste słońce i błękitny horyzont wiosennego nieba skutecznie urozmaicą każdy spacer na plaży, która od Apartamentów POLLI znajduje się w zaledwie 100-metrowej odległości. Wyobraźmy sobie, że widokiem na piękny o tej porze Bałtyk możemy cieszyć się niemal nie oddalając się od naszej kwatery.

Wybrzeże Morza Bałtyckiego o tej porze roku jest szczególnie zachwycające i spokojne. Nie towarzyszą nam już silne, zimowe podmuchy wiatru, ale też nie doświadczymy parzącego słońca i upalnej temperatury. Te optymalne warunki będą świetnie wpływać na zdrowotne aspekty naszego organizmu.


Początek maja to nie tylko czas budzącego się do życia lata, ale też zbliżającego się sezonu wakacyjnego. Możemy już więc korzystać z wielu lokalnych atrakcji, takich jak Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby urozmaicić sobie nadmorskie krajobrazy leśnymi widokami i urokliwymi akwenami przybrzeżnymi. Zachęcamy do spaceru wzdłuż jezior Liwia Łuża oraz Konarzewo, czy krótką wycieczkę po miejscowym borze bażynowym. Doskonałym pomysłem będzie także rowerowa wyprawa jedną z malowniczych tras gminy Rewal, która stanie się okazją do podziwiania wspaniałych widoków, zwiedzenia lokalnych zabytków, czy cieszenia się piękną pogodą w aktywny sposób.


Majówka w Pogorzelicy to coś więcej, niż tylko spędzenie długiego weekendu na świeżym powietrzu. Najpiękniejszy o tej porze roku krajobraz nadmorski sprawi, że wyjątkowy czas pełnej wiosny spędzimy w sposób wymarzony i niezapomniany.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page