top of page

Kalendarium wydarzeń w Pogorzelicy i okolicach - 1-15 Lipca 2019Chociaż nadmorskie krajobrazy, idealne do wypoczynku plaże i słoneczny klimat to już wystarczające powody, aby swój wymarzony urlop spędzić właśnie w POLLI, Pogorzelica i jej okolice mają do zaoferowania znacznie więcej. Trudno wyobrazić sobie udane wakacje bez świetnej zabawy, dobrej muzyki, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Jeżeli zdecydujemy się na Apartamenty POLLI i pobyt w Pogorzelicy z pewnością tego typu atrakcji nam nie zabraknie.


Gwarancją rozrywki w najlepszym wydaniu będzie znany doskonale turystom Amfiteatr w Rewalu. Już od początku lipca odbywać się tam będą świetne wydarzenia, które wywołają uśmiech na twarzy i pozytywne emocje u każdego ich uczestnika.


Jak co roku, kalendarz wakacyjnych imprez w Amfiteatrze prezentuje się imponująco. Na scenie nie zabraknie największych polskich gwiazd muzyki i kabaretu, a zwolennicy świetnej zabawy będą mieć liczne okazje do wzięcia udziału w zróżnicowanych tematycznie imprezach.


Nieodłączną częścią nadmorskiego wypoczynku są występy kabaretów. Porządna dawka śmiechu nigdy nie znudzi się plażowiczom i trudno się temu dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę doskonałą rozrywkę serwowaną przez polskich mistrzów kabaretu. Podobnie jak w latach wcześniejszych, polskie wybrzeże odwiedzą największe gwiazdy tego gatunku.


Na wspaniałą rozrywkę nie będziemy musieli długo czekać. Pierwsze tygodnie spędzone nad polskim morzem w Apartamentach Polli będą okazją na niezapomnianą zabawę. Amfiteatr w Rewalu już na początku wakacji proponuje nam występ Łowców. B, który odbędzie się 6 lipca.
Dwa dni później na scenie pojawią się mistrzowie iluzji w ramach programu Magic Show – tour of the World, którzy ponownie zawitają także 12 lipca. Doskonałą rozrywkę na zakończenie drugiego tygodnia lipca zapewni nam również kabaret Paranienormalni.


Nie są to oczywiście jedyne atrakcje czekające nas na polskim wybrzeżu. Początek lipca to także tradycyjne już Święto Śledzia, które w tym roku odbędzie się w dniach 5-15 lipca. Osiemnasta już impreza z tego cyklu cieszy się niesłabnącą popularnością. Festyn rybacki odbędzie się na placu przy Latarni Morskiej w Niechorzu. Imprezie będzie towarzyszył jarmark, degustacja śledzi i zupy rybnej oraz konkurs kulinarny ze śledziem w roli głównej. Pojawi się także okazja na wysłuchanie szant i opowieści prawdziwych wilków morskich oraz podziwianie historycznych rekonstrukcji.


Święto Śledzia ma na celu przybliżenie tradycji rybołówstwa łodziowego, a tym samym popularyzację ginącego zawody rybaka. Uczestnictwo w tym wydarzeniu nie tylko pozwoli na nowo odkryć wspaniałe zwyczaje i kulturę związaną z połowem ryb na polskim morzu, ale również umożliwi zapoznanie się z regionalną kuchnią.


Pobyt w Pogorzelicy to okazja zarówno do wypoczynku, jak i zaznania świetnej rozrywki. Organizatorzy urozmaiconych, rekreacyjnych wydarzeń w gminie Rewal doskonale zdają sobie sprawę z oczekiwań dzisiejszych turystów, dzięki czemu możemy cieszyć się rozrywką na wysokim poziomie.


Hozzászólások


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page