top of page

Amfiteatr w Rewalu


Nadmorskie okolice Pogorzelicy to dobre miejsce na świetną zabawę. Jedną z największych, lokalnych atrakcji, oferującą niezapomniane wrażenia artystyczne i rekreacyjne jest Amfiteatr w Rewalu, oddalony o 8 km od POLLI Apartamentów. To tutaj odbywają się najlepsze wydarzenia rozrywkowe na polskim wybrzeżu. W sezonie atrakcje dla siebie odnajdą osoby w różnym wieku i o odmiennych zainteresowaniach.


Letnia, najbardziej intensywna działalność Amfiteatru rozpoczyna się w pierwszych dniach lipca i trwa aż do końca sezonu. Ten czas wypełniony jest urozmaiconymi imprezami, których cel jest jeden – jak najbardziej uatrakcyjnić nadmorski wypoczynek i dostarczyć niebanalnej rozrywki. Rozbudowany program imprez i koncertów zapewnia doskonałe wrażenia niemal przez cały tydzień. W zróżnicowanym harmonogramie pomyślano o wielu grupach odbiorców. Imprezami powinni się zainteresować fani muzyki zarówno discopolowej, jak i popowej, operetkowej, musicalowej, czy nawet bardziej nietypowej, np. romskiej. Amfiteatr to miejsce, do którego przybywają prawdziwe gwiazdy polskiej estrady. Wśród nich gościł w Rewalu m.in. Michał Szpak, Zenon Martyniuk, Doda, Piękni i Młodzi, Akcent, Boys, Maciej Maleńczuk, Mesajah, Cleo, Weekend, czy LemON.

Muzyczne uniesienia i niezapomniane emocje podczas koncertów, to nie jedyna atrakcja, która czeka nas w rewalskim Amfiteatrze. Doskonale poczują się tu także fani polskich kabaretów, którzy będą mieć wiele okazji do śmiechu. Turyści przebywający nad polskim morzem nie mogą narzekać na brak potężnej dawki humoru, którą zapewnią im takie znane formacje, jak: Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni, Kabaret Jurki, Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, czy Ani Mru-Mru.


Na koncertach i kabaretach atrakcje się nie kończą. Amfiteatr idzie o krok dalej i urozmaica swoją ofertę wydarzeniami, takimi jak Noc Magii, czyli pokazy iluzji, spektakl teatralny Mayday 2 z doskonałą obsadą aktorską, czy Zaczarowana garderoba, która jest świetną, interaktywną zabawą skierowaną do najmłodszych.


Duża popularność Amfiteatru i wysoka jakość prezentowanych widowisk sprawia, że to bardzo często odwiedzany obiekt, który niemal zawsze wypełniony jest po brzegi. Wydarzenia o zróżnicowanej tematyce doskonale uprzyjemniają pobyt nad polskim morzem. Dzień możemy poświęcić na plażowanie, kąpiele w Bałtyku, czy spacery wzdłuż malowniczego wybrzeża, a wieczór przeznaczyć na czystą rozrywkę w postaci muzycznego koncertu lub kabaretowego występu.

Decyzję o uczestniczeniu w jednej z organizowanych w Amfiteatrze imprez warto podjąć wcześniej, ponieważ cieszą się one dużym zainteresowaniem, a wcześniejsze rezerwacje nie są prowadzone. Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie obiektu lub na stronie jednego z partnerów.


Nadmorskie wakacje mogą się kojarzyć już nie tylko z relaksującym wypoczynkiem na plaży, ale także ze świetną rozrywką, wyjątkowymi atrakcjami i niezapomnianymi emocjami. Wizyta w rewalskim Amfiteatrze będzie doskonałą formą urozmaicenia swojego wolnego czasu spędzonego w Pogorzelicy i luksusowych Apartamentach POLLI.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page