top of page

Kalendarium wydarzeń w Pogorzelicy i okolicach cz.2

Sezon wakacyjny w Pogorzelicy to gwarancja nie tylko świetnego wypoczynku, doskonałej pogody i komfortowego plażowania, ale też niezapomnianej rozrywki. Słońce grzeje coraz mocniej, a pobyt na plaży staje się wręcz obowiązkowy, co wcale nie oznacza, że jest to jedyna atrakcja polskiego wybrzeża.


Organizatorzy nadmorskich imprez i wydarzeń doskonale zdają sobie sprawę, że nie samą plażą człowiek żyje, dlatego na drugą połowę lipca przygotowują prawdziwe zatrzęsienie koncertów i występów kabaretowych. Będzie więc okazja do zabawy w rytmie muzycznych hitów, i zażycia potężnej dawki śmiechu.


W organizacji najlepszych wydarzeń przoduje Amfiteatr Rewal, który nie rozczarowuje nas także w tym sezonie letnim. Tym razem czeka nas tutaj rozrywka, która znajdzie swoich odbiorców w każdej grupie wiekowej. W drugiej połowie lipca przeważają koncerty. 11 lipca na scenie Amfiteatru w Rewalu pojawi się uwielbiana od pokoleń Eleni, której przeboje wciąż znajdują swoich wielbicieli w całej Polsce. Muzyczne uniesienia czekają także zwolenników mocno wpadającego w ucho disco polo. Publiczność zgromadzoną w Rewalu zachwyci tym razem niezrównany król gatunku, czyli Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele. Warto właśnie ten koncert i datę uwzględnić w swoich planach wakacyjnych, ponieważ będzie to jedyna wizyta autora słynnych „Zielonych Oczu” w Amfiteatrze.

Z przeciwnego bieguna muzycznego przybędzie do nas Cleo, która wraz ze swoimi największymi hitami w Rewalu zawita już 19 lipca. Na tych, którzy przegapią lub nie zdążą z zakupem biletów na koncert Zenona Martyniuka, czeka kolejny kultowy zespół disco polo, czyli Boys, który na scenie zamelduje się już 23 lipca.


Pojawi się też oczywiście okazja do głośnego i niekończącego się śmiechu. Publiczność zgromadzoną w rewalskim Amfiteatrze zabawiać będzie Kabaret Smile, który zawita nad morzem 18 lipca. Zaledwie tydzień później rozrywkę zapewni nam Kabaret Skeczów Męczących z premierowymi przedstawieniami

Oczywiście kalendarz imprez w Amfiteatrze Rewal nie jest przepełniony tylko koncertami i występami kabaretów. Już 26 lipca na scenie pojawią się światowej sławy iluzjoniści w ramach programu Magic Show – Tour of the World Międzynarodowego Festiwalu Iluzji Champions of Illusion. Czeka nas niezapomniany pokaz sztuczek przywodzących na myśl prawdziwą magię.


Okazuje się, że aby bawić się przy muzyce najlepszych i najbardziej popularnych polskich artystów, wystarczy udać się w kierunku polskiego morza. Bałtyk przyciąga nie tylko turystów, ale też prawdziwe polskie gwiazdy sceny muzycznej i kabaretowej. Jeżeli więc pragniesz wypocząć i przy tym świetnie się bawić , wybór Pogorzelicy i oddalonych zaledwie 100 metrów od plaży Apartamentów Polli będzie idealnym pomysłem.


Opmerkingen


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page