top of page

Nadbałtycki wypoczynek dla seniorów

Nadmorska bryza, łagodny, relaksujący szum fal i zdrowe powietrze doskonale wpłyną na samopoczucie wypoczywających w Pogorzelicy seniorów. Warunki panujące na wybrzeżu mają nie tylko doskonałe właściwości terapeutyczne, ale także rekreacyjne, co z pewnością będzie atrakcyjną opcją wakacyjną dla osób w podeszłym wieku. W Apartamentach Polli w Pogorzelicy świetnie się także wypoczywa. Liczne atrakcje sprawdzają się tutaj przy różnych grup wiekowych, również w przypadku osób starszych.

Urlop i wczasy nad morzem to przede wszystkim relaks. Tutaj łatwo znaleźć miejsce z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Na plaży nie zabraknie miejsca dla zwolenników różnego rodzaju wypoczynku. Ciepły, biały piasek, kojący szum morza łagodnie uderzającego o brzeg i malownicze widoki skutecznie uprzyjemniają pobyt na plaży.


Plażowanie kojarzy się tu przede wszystkim z wytchnieniem na łonie przyrody. Urzekające cechy nadmorskiego krajobrazu działają kojąco i uspokajająco. Nawet krótka kąpiel daje nam tak potrzebne w ciepłe dni pobudzenie i orzeźwienie, a przy tym oddziałuje na nas terapeutycznie.

Równie ważne jak miejsce naszego wypoczynku jest zakwaterowanie. Każdy senior wybierający Pogorzelicę za kierunek swojej wakacyjnej podróży, który liczy na wymarzony, nadmorski relaks doceni nasze Apartamenty Polli, które znajdują się w zaledwie 100-metrowej odległości od wybrzeża. Nasz obiekt od plaży oddziela malowniczy las sosnowy o zachwycającym aromacie, który przyniesie upragnione ukojenie w czasie największych upałów i może stać się celem przyjemnych wycieczek. Wystarczy więc codzienna, krótka wyprawa, aby znaleźć się na atrakcyjnej, pogorzelickiej plaży. Na wymarzony wypoczynek doskonale wpłynie również luksusowe wyposażenie naszych Apartamentów Polli oraz przynależący do obiektu ogród idealny do codziennego, wieczornego relaksu.

Wypoczynek to jednak niejedyna cecha urlopu w Pogorzelicy. Równie istotne jest urozmaicenie naszych wakacji, na które można z powodzeniem tutaj liczyć. Gmina Rewal ma swoim odwiedzającym wiele do zaoferowania. Czekają nas więc rozrywkowe atrakcje, miejsca do zwiedzania, a także obszary idealne do urokliwych spacerów i upajania się widokami, nie tylko nadmorskimi.


Zwiedzający zachwycą się z pewnością imponującym widokiem zabytkowej Latarni Morskiej w Niechorzu oraz owianych legendami ruin gotyckiego kościoła w Trzęsaczu. Osoby preferujące wypoczynek na łonie przyrody docenią malowniczą okolicę Jeziora Konarzewo, Jeziora Liwia Łuża i sosnowego boru bażynowego. Każde z tych miejsc wyróżnia się fascynującymi okazami roślin i zwierząt. Wybrane atrakcje i urokliwe miejsca możemy przemierzać na własnych nogach lub w ramach rowerowych wypraw, które będą świetnym urozmaiceniem wakacyjnego wypoczynku i aktywną formą spędzania wolnego czasu.

Nadmorski wypoczynek to okazja do idealnego relaksu na łonie przyrody oraz wymarzonej odskoczni od nużącej codzienności. Tutaj nie tylko komfortowo spędzamy nasz wolny czas, ale też nabieramy energii oraz korzystamy z pozytywnego wpływu nadmorskiego powietrza na nasze samopoczucie i zdrowie. To dlatego wakacje na polskim wybrzeżu doskonale sprawdzą się w przypadku seniorów, którzy z pewnością docenią atrakcje gminy Rewal, urokliwe wieczory nad morzem, plażowy relaks i zakwaterowanie w luksusowych Apartamentach Polli.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page