top of page

Sławomir na scenie Amfiteatru w Rewalu!

Polska scena muzyczna co jakiś czas zaskakuje nas swoimi mocnymi debiutami i nietuzinkowymi propozycjami. Dzisiejszy świat muzyki od artysty oczekuje przede wszystkim oryginalności. Jak wskazują statystyki i ogólne nastroje społeczne w Polsce, ogromnym zainteresowaniem cieszy się muzyka rozrywkowa. Takiej też muzyki poszukujemy często na wakacjach.


Nadmorski urlop ma to do siebie, że jest typowo relaksacyjnym sposobem spędzania czasu. Plażowanie, spacery promenadą, rowerowe wycieczki, czy sportowa aktywność skutecznie urozmaicają nasz wypoczynek, jednak często poszukujemy dodatkowej, niezapomnianej rozrywki.


Rekreacyjnym centrum gminy Rewal stał się miejscowy Amfiteatr, który co roku rozpieszcza swoich turystów szerokim, kierowanym do zróżnicowanej grupy odbiorców, repertuarem. Tak też jest w tym sezonie wakacyjnym 18. lipca rewalski amfiteatr będzie gościł jedną z największych gwiazd tych wakacji będzie Sławomir.


Występujący pod pseudonimem artystycznym Sławomir Zapała zrobił w ostatnim czasie zawrotną karierę w Polsce. Pokochały go tłumy, a jego klipy na YouTubie osiągają rekordy popularności. Nazywany jest często, także przez siebie, prekursorem nowego gatunku muzycznego – rock-polo.

Jego muzykę cechuje melodyjność, dynamiczność i wpadające w ucho refreny. Zabawowy charakter muzyki discopolowej dopełniony przez rockowe wstawki i aranżacje wywołują efekt, który niezwykle przypadł do gustu polskim słuchaczom. Jeden z największych przebojów Sławomira – „Miłość w Zakopanem” osiągnął zawrotną ilość 150 milionów wyświetleń, co plasuje nagranie w czołówce najpopularniejszych w Polsce klipów i najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.


Świetną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku muzycznym potwierdził występ Sławomira na „Sylwestrze z Dwójką” zorganizowanym przez TVP2 w Zakopanem, którego największym hitem była właśnie „Miłość w Zakopanem”.

Ciekawostką jest, że Sławomir Zapała swoją karierę rozpoczynał w Stanach Zjednoczonych, w których zyskał sympatię polonii. Akcenty nawiązujące do amerykańskiej przeszłości artysty pojawiają się zresztą w jego twórczości.


Niezwykle ważną osobą w karierze muzyka jest jego żona Magadalena Kajrowicz-Zapała o pseudonimie Kajra, która razem ze Sławomirem występuje na scenie i w teledyskach artysty. Para doczekała się syna Kordiana.

Sławomir ze swoich koncertów tworzy prawdziwe spektakle, w których nie brakuje elementów komediowych, parodii i wielkiej zabawy. Artysta wykorzystuje swoje doświadczenie sceniczne i aktorskie. Jest prawdziwym showmanem i doskonale widać to właśnie na scenie. Jego zdolności konferansjerskie wykorzystała telewizja – Sławomir wraz ze swoją żoną prowadzą program „Big Music Quiz” emitowany przez TVP1.


Czego możemy spodziewać się po Sławomirze na koncercie w Rewalu? Z pewnością niezapomnianych wrażeń muzycznych, wielkiego show i świetnej zabawy. Nie zabraknie dobrze znanych hitów, takich jak „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Anety”, czy wspomnianej „Miłości w Zakopanem”, które zapewne, podobnie jak podczas sylwestrowej imprezy telewizyjnej, porwą nadmorską publiczność.


Amfiteatr w Rewalu regularnie już rozwija swoją działalność i gości w swoich progach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Warto już teraz zainteresować się możliwością wykupienia biletu na koncert, który odbędzie się 18. lipca o godzinie 20.00. Wielu entuzjastów Sławomira, którzy planują pojawienie się w rewalskim Amfiteatrze, mogą wybrać nasz Apartament Polli znajdujący się w 100-metrowej odległości od morza. Świetnym pomysłem będzie połączenie niesamowitej, muzycznej przygody na koncercie Sławomira z wakacyjnym pobytem na malowniczym polskim wybrzeżu.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page