top of page

Nadmorski wypad dla młodych


Pogorzelica to miejsce doskonałe do wypoczynku dla osób w każdym wieku. Warunki naturalne i krajobraz polskiego wybrzeża stworzą okazję do idealnego, nadmorskiego relaksu, który zapewni nam niezapomniane wakacje. Malownicza okolica Pogorzelicy wraz z jej licznymi atrakcjami świetnie sprawdzi się w przypadku grup młodych osób, par czy wakacyjnych wypadów grona znajomych.


Idealny, nadmorski wypoczynek to oczywiście plaża. Jest ona warunkiem udanego urlopu i wiąże się z najlepszymi, wakacyjnymi wspomnieniami. Plaża w Pogorzelicy ma tę zaletę, że znajduje się w bliskiej odległości od miasta, a zaledwie 100-metrowa droga dzieli ją od naszych Apartamentów Polli. Wystarczy więc krótki, codzienny spacer ścieżką przebiegającą przez orzeźwiający las sosnowy, aby znaleźć się przy nadmorskim kąpielisku. Plaża jest strzeżona i ma zapewnioną dobrą infrastrukturę turystyczną.


Nie musimy się także martwić o czystość, która jest tutaj na najwyższym poziomie, co zostało docenione w 2016 roku przez wyróżnienie Błękitnej Flagi. Doskonałe warunki naturalne plaży w Pogorzelicy najbardziej widoczne są w jej krajobrazie, w którym dominuje biały piasek, pobliskie wydmy, okoliczny las sosnowy i tafla przybrzeżnego akwenu Morza Bałtyckiego. Jeżeli więc podczas opalania oczekujemy najpiękniejszych widoków i relaksującego wypoczynku, to gwarantuje nam to właśnie plaża w Pogorzelicy.

Wiemy jednak, że na udane wakacje składa się nie tylko wypoczynek, długie wylegiwanie się na plaży i doświadczanie uroków gorącego, promiennego słońca. Równie ważne są wszelkie urozmaicenia plażowego relaksu w postaci nadmorskich atrakcji. Gmina Rewal ma w tym temacie dużo do zaoferowania. Mamy więc miejsca idealne do zwiedzania, takie jak zabytkowe kościoły, czy słynna latarnia morska w Niechorzu. W przypadku par i zakochanych polecamy urokliwe, romantyczne spacery w pięknym Parku Przyjaciół Pustkowa, rezerwacie Liwia Łuża, , czy wokół jeziora Konarzewo.


Niezapomnianą rozrywkę i uniesienia, nie tylko muzyczne, zapewni nam Amfiteatr w Rewalu, który znany jest z występów najlepszych polskich artystów i kabaretów. Udane wakacje nieodłącznie wiążą się także z aktywnym wypoczynkiem. Po godzinach spędzonych na plaży, warto urozmaicić swój pobyt wędrówką jednym z malowniczych, nadmorskich szlaków turystycznych, np. im. Czesława Piskorskiego lub udać się na rowerową wyprawę po miejscowościach rewalskiej gminy. Czekają na nas także atrakcje sportowe na kortach tenisowych oraz możliwość uprawiania licznych sportów wodnych i jazdy konnej.


Spragnieni urokliwych widoków mogą poza codziennymi spacerami po polskim wybrzeżu wybrać jeden z wielu punktów widokowych. Warto w tym celu udać się na chwile do pobliskiego Rewala w kierunku tarasu widokowego. Tutaj obowiązkowo zabieramy ze sobą aparat fotograficzny!

Na tych, którzy choć na chwilę chcą powrócić do czasów dzieciństwa lub zwyczajnie spędzić czas na podziwianiu malowniczego krajobrazu z pokładu pociągu, czeka Nadmorska Kolej Wąskotorowa, która jest jedną z najpopularniejszych w tym miejscu atrakcji o długiej, interesującej tradycji i historii.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi poszukują przede wszystkim urozmaiconego wypoczynku. Dlatego polecamy wakacje w POLLI. To miejsce kojarzy się z niezapomnianym czasem spędzonym w gronie najlepszych znajomych. A jeżeli spędzać czas w gronie przyjaciół, to tylko w pięknym, pełnym atrakcji otoczeniu, takim jak nasze apartamenty. Długie wieczory, szalone imprezy, wspólne spacery promenadami i rozrywkowymi uliczkami nadmorskich miasteczek to cechy wakacyjnego wypoczynku w naszej okolicy.

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page